2023-yil 10- oktyabr kuni soat 15:30 da SamDVMCHBU “Parazitologiya va veterinariya ishini tashkil etish” kafedrasining mustaqil izlanuvchisi Muxammadiyeva Shaxnoza Xursandovnaning 03.00.06-Zoologiya (veterinariya fanlari) ixtisosligi bo‘yicha “Qoramollarning ichak sestodozlari va ularga qarshi kurash choralarini takomillashtirish” mavzusida aprobatsiyasi bo‘lib o‘tadi, barcha aprobatsiya hay’at a’zolari va ilmiy tadqiqotchilar taklif etiladi.
Manzil: Parazitologiya va veterinariya ishini tashkil etish kaferdrasi “Zooparazitologiya” labaratoriyasi, 276 - xonada bo‘lib o‘tadi.

On October 10, 2023, at 3:30 p.m., the independent researcher of the Department of “ Parasitology and administration of veterinary affairs” of Samarkand state university of veterinary medicine, livestock and biotechnologies, Mukhammadiyeva Shakhnoza Khursandovna, on the specialty 03.00.06-Zoology (veterinary sciences) Improving measures to combat intestinal cestodes of cattle and their ” will be approved, all members of the approval panel and scientific researchers will be invited.
Address: “Zooparasitology” laboratory, The Department of “Parasitology and administration of veterinary affairs”, room 276.