Otayarova Gulshoda Uzakovnaning (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangan dissertatsiya ishining dastlabki muhokamasi bo'lib o'tadi
2023-yil 26-iyun kuni soat 14:00 da (SamVMCHBU, 5-bino, 522-xonada) Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti “O‘simlikshunoslik va yem-xashak yetishtirish” kafedrasining kengaytirilgan yig‘ilishi o‘tkaziladi
1. O‘simlikshunoslik va yem-xashak yetishtirish kafedrasining assistenti Otayarova Gulshoda Uzakovnaning 06.01.08-O‘simlikshunoslik ixtisosligi bo‘yicha “Loviya yangi navlarining o‘sishi, rivojlanishi va hosildorligiga sug‘orish tartiblarining ta’siri” mavzusidagi qishloq xo‘jalik fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangan dissertatsiya ishining dastlabki muhokamasi.

26 июня 2023 года в 14:00 (СамВМЧБУ, корпус 5, кабинет 522) состоится расширенное заседание кафедры «Растениеводство и кормопроизводство» Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии
1. Предварительное обсуждение диссертационной работы Отаярова Гульшода Узаковна, ассистент кафедры растениеводства и кормоводства, подготовленной на соискание ученой степени доктора философских наук в сельском хозяйстве (PhD) по теме: 06.01.08-Растениеводство «Влияние орошения на рост, развитие и продуктивность новых сортов фасоли»