Otayarova Gulshoda Uzakovnaning (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangan dissertatsiya ishining dastlabki muhokamasi bo'lib o'tadi
2023-yil 26-iyun kuni soat 14:00 da (SamVMCHBU, 5-bino, 522-xonada) Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti “O‘simlikshunoslik va yem-xashak yetishtirish” kafedrasining kengaytirilgan yig‘ilishi o‘tkaziladi
1. O‘simlikshunoslik va yem-xashak yetishtirish kafedrasining assistenti Otayarova Gulshoda Uzakovnaning 06.01.08-O‘simlikshunoslik ixtisosligi bo‘yicha “Loviya yangi navlarining o‘sishi, rivojlanishi va hosildorligiga sug‘orish tartiblarining ta’siri” mavzusidagi qishloq xo‘jalik fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangan dissertatsiya ishining dastlabki muhokamasi.

June 26, 2023 at 14:00 (SamSUVMAHB, building 5, room 522) an extended meeting of the Department of Plant and Feed Production of the Samarkand State University of Veterinary Medicine, Animal Husbandry and Biotechnology will be held
1. Preliminary discussion of the dissertation work Otayarova Gulshoda Uzakovna, assistant of the Department of Crop and Feed Production, prepared for the degree of Doctor of Philosophy in Agriculture (PhD) on the topic: 06.01.08-Crop production “Irrigation impact on the growth, development and productivity of new varieties of beans »