“ЗАМОНАВИЙ КАДРЛАР ТАЙЁРЛАШ, ИҚТИДОРЛИ ЁШЛАРНИ ТИЗИМЛИ ҚЎЛЛАБ-ҚУВВАТЛАШ, БИТИРУВЧИЛАРНИ ЎЗ МУТАХАССИСЛИКЛАРИ БЎЙИЧА ИШГА ТАҚСИМЛАШ ВА БАНДЛИГИНИ ТАЪМИНЛАШ ИСТИҚБОЛЛАРИ” МАВЗУСИДАГИ ОЧИҚ МУЛОҚОТ
2023 йил 24 февраль    соат 11:00 СамДВМЧБУ 6-бино 1-қават Мажлислар зали
ТАДБИР ИШТИРОКЧИЛАРИ
1.  Ветеринария ва чорвачиликни ривожлантириш  қўмитаси раисининг биринчи ўринбосари ва бошқарма бошлиқлари;
2.  Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат хизматини ривожлантириш агентлиги Самарқанд вилояти филиали раҳбар ва ходимлари;
3.  Самарқанд вилояти ҳокимининг қишлоқ ва сув хўжалиги масалалари бўйича ўринбосари;
4.  Самарқанд вилоят бандликка кўмаклашиш бошқармаси бошлиғи;
5. СамДВМЧБУнинг асосий кадрлар истеъмолчиси бўлган бошқарма
ва идоралар раҳбарлари;
6. Самарқанд давлат ветеринария медицинаси, чорвачилик ва биотехнологиялар университети раҳбарияти, профессор-ўқитувчилари;
7. Самарқанд давлат ветеринария медицинаси, чорвачилик ва биотехнологиялар университетининг бакалавр ва  магистратура босқичи битирувчи курс талабалари;

OPEN DISCUSSION RELATED TO THE TOPIC
OPEN COMMUNICATION ON THE SUBJECT "PROSPECTS OF TRAINING MODERN PERSONNEL, SYSTEMATIC SUPPORT OF TALENTED YOUNG PEOPLE, PLACEMENT OF GRADUATES IN THEIR SPECIALTIES AND ENSURING THEIR EMPLOYMENT"
February 24, 2023 at 11:00 SamSVMLBU building 6
1st floor Assembly Hall
EVENT PARTICIPANTS
1. First Deputy Chairman of the Veterinary and Animal Husbandry Development Committee and heads of departments;
2. Leaders and employees of the Samarkand region branch of the State Service Development Agency under the President of the Republic of Uzbekistan;
3. Deputy of the governor of Samarkand region on issues of agriculture and water management;
4. Head of Samarkand regional employment support department;
5. The department that is the main consumer of personnel of SamDVMChBU
and heads of departments;
6. Management, professors and teachers of the Samarkand State University of Veterinary Medicine, LIvestock and Biotechnology;
7. Bachelor's and Master's degree students of the Samarkand State University of Veterinary Medicine, Animal Husbandry and Biotechnology;