“ЗАМОНАВИЙ КАДРЛАР ТАЙЁРЛАШ, ИҚТИДОРЛИ ЁШЛАРНИ ТИЗИМЛИ ҚЎЛЛАБ-ҚУВВАТЛАШ, БИТИРУВЧИЛАРНИ ЎЗ МУТАХАССИСЛИКЛАРИ БЎЙИЧА ИШГА ТАҚСИМЛАШ ВА БАНДЛИГИНИ ТАЪМИНЛАШ ИСТИҚБОЛЛАРИ” МАВЗУСИДАГИ ОЧИҚ МУЛОҚОТ
2023 йил 24 февраль    соат 11:00 СамДВМЧБУ 6-бино 1-қават Мажлислар зали
ТАДБИР ИШТИРОКЧИЛАРИ
1.  Ветеринария ва чорвачиликни ривожлантириш  қўмитаси раисининг биринчи ўринбосари ва бошқарма бошлиқлари;
2.  Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат хизматини ривожлантириш агентлиги Самарқанд вилояти филиали раҳбар ва ходимлари;
3.  Самарқанд вилояти ҳокимининг қишлоқ ва сув хўжалиги масалалари бўйича ўринбосари;
4.  Самарқанд вилоят бандликка кўмаклашиш бошқармаси бошлиғи;
5. СамДВМЧБУнинг асосий кадрлар истеъмолчиси бўлган бошқарма
ва идоралар раҳбарлари;
6. Самарқанд давлат ветеринария медицинаси, чорвачилик ва биотехнологиялар университети раҳбарияти, профессор-ўқитувчилари;
7. Самарқанд давлат ветеринария медицинаси, чорвачилик ва биотехнологиялар университетининг бакалавр ва  магистратура босқичи битирувчи курс талабалари;

ОТКРЫТАЯ ДИСКУССИЯ НА ТЕМУ : " Перспективы подготовки современных кадров , системная поддержка одаренной молодежи, трудоустройства выпускников по специальностям и обеспечение их занятости".
24- февраля 2023 г., в 11:00 часов СамГУВМЖБ корпус 6
1- этаж : Актовый зал . Участники мероприятия. 1. Первый заместитель председателя Комитета по развитию ветеринарии и животноводства и руководители отделов;
2. Руководители и сотрудники Самаркандского областного филиала Агентства по развитию государственной службы при Президенте Республики Узбекистан;
3. Заместитель хокима Самаркандской области по вопросам сельского и водного хозяйства;
4. Начальник Самаркандской области по вопросам сельского и водного хозяйства;
5. Отдел кадров СамГУВМЖБ и начальники отделов;
6.Руководство, профессора и преподаватели Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологий;
7. Студенты бакалавриата и магистратуры Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологий;