Samarqand viloyati hokimligi, viloyat, tumanlar mutasaddilari va tadbirkorlarning Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti jamoasi bilan uchrashuvi bo‘lib o‘tdi

A meeting of officials of the Samarkand regional administration, regional and district officials and entrepreneurs with the team of the Samarkand State Veterinary Medicine, Livestock and Biotechnology University was held