“RAQAMLI IQTISODIYOT SHAROITIDA AGROIQTISODIYOT VA BUXGALTERIYA HISOBINING DOLZARB MUAMMOLARI VA ULARNING YECHIMLARI” PROFESSOR NURILLO SULAYMONOVICH SANAYEV TAVALLUDINING 85 YILLIGIGA BAGʻISHLANGAN XALQARO ILMIY-AMALIY KONFERENSIYA
• “RAQAMLI IQTISODIYOT SHAROITIDA AGROIQTISODIYOT VA BUXGALTERIYA HISOBINING DOLZARB MUAMMOLARI VA ULARNING YECHIMLARI” PROFESSOR NURILLO SULAYMONOVICH SANAYEV TAVALLUDINING 85 YILLIGIGA BAGʻISHLANGAN XALQARO ILMIY-AMALIY KONFERENSIYA
“RAQAMLI IQTISODIYOT SHAROITIDA AGROIQTISODIYOT VA BUXGALTERIYA HISOBINING DOLZARB MUAMMOLARI VA ULARNING YECHIMLARI”  PROFESSOR NURILLO SULAYMONOVICH SANAYEV TAVALLUDINING 85 YILLIGIGA BAGʻISHLANGAN  XALQARO ILMIY-AMALIY KONFERENSIYA
Oʻzbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirining 2024-yil 18-yanvardagi 16-son buyrugʻi asosida Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universitetida 2024-yil 18-19 aprel kunlari Xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya oʻtkazilishini ma’lum qilamiz.
Konferensiya oʻtkazilish joyi: Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti, Samarqand shahri, M.Ulugʻbek koʻchasi 77-uy.
Konferensiya tili: oʻzbek, ingliz, rus.
Konferensiya ilmiy yoʻnalishlari:
1. Iqtisodiyotni raqamlashtirish sharoitida qishloq xoʻjalik iqtisodiyotining dolzarb muammolari va uning yechimlari.

МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО «АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ АГРОЭКОНОМИКИ И УЧЕТА В ЦИФРОВОЙ ЭКОНОМИКЕ И ИХ РЕШЕНИЯ» ПОСВЯЩАЕТСЯ 85-ЛЕТИЮ СО ДНЯ РОЖДЕНИЯ ПРОФЕССОРА САНАЕВА НУРИЛЛА СУЛАЙМОНОВИЧА
• МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО «АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ АГРОЭКОНОМИКИ И УЧЕТА В ЦИФРОВОЙ ЭКОНОМИКЕ И ИХ РЕШЕНИЯ» ПОСВЯЩАЕТСЯ 85-ЛЕТИЮ СО ДНЯ РОЖДЕНИЯ ПРОФЕССОРА САНАЕВА НУРИЛЛА СУЛАЙМОНОВИЧА
В соответствии с приказом Министра высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан от 18 января 2024 года № 16 сообщаем Вам, что Международная научно-практическая конференция состоится 18-19 апреля 2024 года на базе Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии.
Место проведения конференции: Самаркандский государственный университет ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии, г. Самарканд, ул. М. Улугбека, 77.