“QUYONLARDA KALSIY-FOSFOR ALMASHINUVI BUZULISHINING DIAGNOSTIKASI VA PROFILAKTIKASI” MAVZUSIDAGI VETERINARIYA FANLARI BOʻYICHA FALSAFA DOKTORI (PHD) ILMIY DARAJASINI OLISH UCHUN TAQDIM ETILGAN DISSERTASIYA ISHININING ILMIY SEMINAR MUHOKAMASI BO‘LIB O‘TAD
2024 yil 29 aprel kuni soat 15:00 da Samarqand davlat veterinariya medisinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti mustaqil izlanuvchisi Qarshiyev Usmon Temirovichning 16.00.01 – Hayvonlar kasalliklari diagnostikasi, terapiyasi va xirurgiyasi ixtisosligi bo‘yicha “Quyonlarda kalsiy-fosfor almashinuvi buzulishining diagnostikasi va profilaktikasi” mavzusidagi veterinariya fanlari boʻyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun taqdim etilgan dissertasiya ishinining ilmiy seminar muhokamasi  bo‘lib o‘tadi.
https://us06web.zoom.us/j/84735294310?pwd=BA5jz5rc6o5F2mHBRwAzcPOrhZuH5J.1
Yig’ilish manzili. Samarqand davlat veterinariya medisinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti 2- bino. 3- etaj. 271 xona.

29 апреля 2024 года в 15:00 состоится научный семинар-обсуждение диссертационной работы, представленной на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по ветеринарным наукам независимого научного сотрудника Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии Каршиева Усмона Темировича, на тему «Диагностика и профилактика нарушений кальций-фосфорного обмена у кроликов» по ​​специальности 16.00.01 – Диагностика, терапия и хирургия болезней животных.
https://us06web.zoom.us/j/84735294310?pwd=BA5jz5rc6o5F2mHBRwAzcPOrhZuH5J.1
Адрес встречи. Самаркандский государственный университет ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии, корпус 2. 3 этаж. 271 номер.