WEB SAYT MA'LUMOTLARI YANGILANAYOTGANlIGI SABABLI TEST REJIMIDA ISHLAMOQDA.
RAYIMOV OXUNJON XAMID O‘G‘LINING 03.00.06-ZOOLOGIYA (VETERINARIYA FANLARI) IXTISOSLIKGI BO‘YICHA “FARG‘ONA VILOYATI SHAROITIDA QORAMOLLAR TREMOTODOZLARINI TARQALISHI VA OLDINI OLISH CHORALARI” MAVZUSIDA APROBATSIYASI BO‘LIB O‘TADI,
2024-yil 19-aprel kuni soat 1600 da SamDVMCHBU “Parazitologiya va veterinariya ishni tashkil etish” kaferdrasining mustaqil izlanuvchisi Rayimov Oxunjon Xamid o‘g‘lining 03.00.06-Zoologiya (veterinariya fanlari) ixtisoslikgi bo‘yicha “Fargona viloyati sharoitida qoramollar tremotodozlarini tarqalishi va oldini olish choralari” mavzusida aprobatsiyasi bo‘lib o‘tadi, barcha aprobatsiya hay’ati a’zolari va ilmiy tadqiqotchilar taklif etiladi.
Manzil: “Parazitologiya va veterinariya ishni tashkil etish” kaferdrasiga qarashli 276-xona Zooparazitologiya labaratoriyasida bo‘lib o‘tadi.