T.I Tayloqov Veterinariya profilaktikasi va davolash fakulteti 1- bosqich talabalariga Ma'rifat darsi mashg‘ulotini o‘tdi.
• T.I Tayloqov Veterinariya profilaktikasi va davolash fakulteti 1- bosqich talabalariga Ma'rifat darsi mashg‘ulotini o‘tdi.
Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti Ilmiy ishlar va innovatsiyalar boʻyicha prorektor T.I Tayloqov Veterinariya profilaktikasi va davolash fakulteti 1- bosqich talabalariga Ma'rifat darsi mashg‘ulotini o‘tdi. Dars davomida talabalarga oʻtgan haftada Respublikamizdagi iqtisodiy, ijtimoiy - siyosiy  voqealar xususida tushunchalar berildi.

Т.И. Тайлаков провел урок духовности для студентов 1-го курса факультета ветеринарной профилактики и лечения.
• Т.И. Тайлаков провел урок духовности для студентов 1-го курса факультета ветеринарной профилактики и лечения.
Проректор по научной работе и инновациям Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологий Т.И. Тайлаков провел урок духовности для студентов 1-го курса факультета ветеринарной профилактики и лечения.  В ходе урока студентам было дано представление об экономических, социальных и политических событиях, произошедших в нашей республике за прошедшую неделю.