“Talabalar turar joyi to‘g‘risida” Nizomi, Ichki tartib-qoidalari va Odob-axloq normalari haqida batafsil tushuntirish berildi.
• “Talabalar turar joyi to‘g‘risida” Nizomi, Ichki tartib-qoidalari va Odob-axloq normalari haqida batafsil tushuntirish berildi.
SamDVMCHBU Iqtisodiyot fakulteti dekani I.A. Alikulov hamda bir guruh mas’ullar 2 va 3-sonli Talabalar turar joyida istiqomat qilayotgan talabalar bilan uchrashuv o‘tkazdi. Uchrashuv davomida yoshlarga universitetning “Talabalar turar joyi to‘g‘risida” Nizomi, Ichki tartib-qoidalari va Odob-axloq normalari haqida batafsil tushuntirish berildi.

A detailed explanation was given about the Regulations on Student Accommodation, Internal Regulations, and Code of Conduct.
• A detailed explanation was given about the Regulations on Student Accommodation, Internal Regulations, and Code of Conduct.
Dean of the Faculty of Economics of SamDVMCHBU I.A. Alikulov and a group of officials held a meeting with students living in Student Dormitories No. 2 and 3. During the meeting, the young people were given a detailed explanation of the university's Regulations "On Student Dormitories", Internal Regulations and Code of Conduct.