SamDVMCHBUda yangi 2025–2026-o‘quv yilining boshlanishiga bag‘ishlangan tantanali bayram tadbirida taqdirlanganlar munosib e'tirof etildi.
• SamDVMCHBUda yangi 2025–2026-o‘quv yilining boshlanishiga bag‘ishlangan tantanali bayram tadbirida taqdirlanganlar munosib e'tirof etildi.
Tadbir davomida universitet rektori Veterinariya va chorvachilikni rivojlantirish qo‘mitasi raisi Bahrom Norqobilovning yangi o‘quv yili hamda Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti professori Nasriddin Xalilovni «O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan qishloq xo‘jaligi xodimi» faxriy unvoni bilan taqdirlangani munosabati bilan yo‘llagan tabrigini o‘qib eshittirdi.

В СамГУВМЖБ, на торжественном мероприятии, посвящённом началу нового 2025–2026 учебного года, были, должным образом, отмечены награжденные.
• В СамГУВМЖБ, на торжественном мероприятии, посвящённом началу нового 2025–2026 учебного года, были, должным образом, отмечены награжденные.
В СамГУВМЖБ,  на торжественном мероприятии,  посвящённом началу нового 2025–2026 учебного года,  были,  должным образом, отмечены награжденные.
В ходе мероприятия ректор университета зачитал поздравительные послания  председателя Комитета по  ветеринарии и развитию животноводства Бахрома Норкобилова, с началом нового учебного года и  с присвоением почётного звания «Заслуженный работник сельского хозяйства Республики Узбекистан» Насриддину Халилову, профессору Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологий.