“TalabaExpo – 2025” kasb ko‘rgazmasi doirasida Sam DVMCHBU bitiruvchilari uchun diplom topshirish marosimi bo‘lib o‘tdi.
• “TalabaExpo – 2025” kasb ko‘rgazmasi doirasida Sam DVMCHBU bitiruvchilari uchun diplom topshirish marosimi bo‘lib o‘tdi.
Unda bitiruvchi yoshlarning ota-onalari, yaqinlari hamda professor-o‘qituvchilar ishtirok etdi.
Diplomlar bitiruvchilarga O'quv ishlari bo'yicha prorektor A. Elmurodov tomonidan tantanali ravishda topshirildi.
Ushbu unutilmas lahzalar yoshlar hayotida muhim burilish nuqtasiga, ularning yangi hayot yo‘lidagi ilk rasmiy qadami sifatida yodda qoldi.
Marosim davomida Xalqaro hamkorlik bo'yicha prorektor O. Achilov tomonidan universitetda Mega loyiha doirasida olib borilayotgan ilmiy-amaliy ishlar taqdimoti o'tkazildi

В рамках профессиональной выставки «TalabaExpo - 2025» состоялась торжественная церемония вручения дипломов выпускникам СамГУВМЖБ.
• В рамках профессиональной выставки «TalabaExpo - 2025» состоялась торжественная церемония вручения дипломов выпускникам СамГУВМЖБ.
В мероприятии приняли участие родители, родственники и преподаватели выпускников.
Дипломы выпускникам торжественно вручил проректор по учебной работе А. Элмуродов.
Эти незабываемые моменты стали важным поворотным моментом в жизни молодых людей, их первым официальным шагом на пути к новой жизни.
В ходе церемонии проректор по международному сотрудничеству О. Ачилов выступил с презентацией научной и практической работы, проводимой в университете в рамках Мегапроекта.