Universitet rektori, professor X.B.Yunusov tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi Oliy Attestatsiya Komissiyasining tegishli qarorlari bilan
• Universitet rektori, professor X.B.Yunusov tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi Oliy Attestatsiya Komissiyasining tegishli qarorlari bilan
Universitet rektori, professor X.B.Yunusov tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi Oliy Attestatsiya Komissiyasining tegishli qarorlari bilan tasdiqlangan ilmiy unvon Attestatlari va ilmiy daraja diplomlari: Xalqaro hamkorlik bo‘yicha prorektor O.Achilovga dotsent ilmiy unvoni Attestati; Veterinariya farmasevtikasi kafedrasi dotsenti A.Xoliqovga veterinariya fanlari doktori (DSc) ilmiy darajasi diplomi; Farmakologiya va toksikologiya kafedrasi assistenti A.Ibragimovga veterinariya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasi diplomlari tantanali topshirildi.
Ilmiy unvon va darajaga ega bo‘lgan universitet  professor-o'qituvchilarni universitet jamosi nomidan tabriklaymiz va kelgusidagi ilmiy faoliyatiga muvaffaqiyat tilaymiz.

By the rector of the university, professor Kh.B. Yunusov, with the relevant decisions of the Higher Attestation Commission under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan
• By the rector of the university, professor Kh.B. Yunusov, with the relevant decisions of the Higher Attestation Commission under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan
The Rector of the University, Professor Kh.B. Yunusov, solemnly awarded the following academic titles and diplomas, approved by the relevant decisions of the Higher Attestation Commission under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan: Associate Professor O. Achilov, Associate Professor of the Department of Veterinary Pharmacy, with the academic degree of Doctor of Veterinary Sciences (DSc); Assistant Professor of the Department of Pharmacology and Toxicology, A. Ibragimov, with the academic degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Veterinary Sciences.
On behalf of the university community, we congratulate the university professors and teachers who have received academic titles and degrees and wish them success in their future scientific activities.