WEB SAYT MA'LUMOTLARI YANGILANAYOTGANlIGI SABABLI TEST REJIMIDA ISHLAMOQDA.
8-MART – XALQARO XOTIN-QIZLAR BAYRAMI KUNI KO‘TARINKI RUHDA NISHONLANDI!
SamDVMCHBU Zooinjeneriya va mahsulotlarni qayta Ishlash texnologiyasi fakultetida 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar bayrami kuni ko‘tarinki ruhda nishonlandi!
Fakultetda bayram munosabati bilan tantanali tadbir tashkil etildi. Tadbirda professor-o‘qituvchilar, faol talabalar va mehmonlar ishtirok etishdi. Samimiy tabrik so‘zlari, qiziqarli chiqishlar, musiqiy dasturlar va ko‘ngilochar o‘yinlar barchaga bayramona kayfiyat ulashdi.
Tadbir davomida fakultet rahbariyati tomonidan xotin-qizlarga samimiy tabrik va ezgu tilaklar bildirildi. Ijodiy chiqishlar va konsert dasturlari namoyish etilib, faol talaba-qizlar faxriy yorliq va esdalik sovg‘alari bilan taqdirlandi.
Hurmatli ustozlarimiz, opa-singillarimiz va talaba qizlarimiz! Sizlarni yana bir bor 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar bayrami bilan chin qalbimizdan muborakbod etamiz!