8-mart – Xalqaro xotin-qizlar bayrami kuni ko‘tarinki ruhda nishonlandi!
SamDVMCHBU Zooinjeneriya va mahsulotlarni qayta Ishlash texnologiyasi fakultetida 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar bayrami kuni ko‘tarinki ruhda nishonlandi!
Fakultetda bayram munosabati bilan tantanali tadbir tashkil etildi. Tadbirda professor-o‘qituvchilar, faol talabalar va mehmonlar ishtirok etishdi. Samimiy tabrik so‘zlari, qiziqarli chiqishlar, musiqiy dasturlar va ko‘ngilochar o‘yinlar barchaga bayramona kayfiyat ulashdi.
Tadbir davomida fakultet rahbariyati tomonidan xotin-qizlarga samimiy tabrik va ezgu tilaklar bildirildi. Ijodiy chiqishlar va konsert dasturlari namoyish etilib, faol talaba-qizlar faxriy yorliq va esdalik sovg‘alari bilan taqdirlandi.
Hurmatli ustozlarimiz, opa-singillarimiz va talaba qizlarimiz! Sizlarni yana bir bor 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar bayrami bilan chin qalbimizdan muborakbod etamiz!

8 марта - Международный женский день отметили в приподнятом настроении!
8 марта - Международный женский день отметили на факультете зооинженерии и технологии переработки продукции СамДВМЧБУ в приподнятом настроении!
В честь праздника на факультете было организовано праздничное мероприятие. В мероприятии приняли участие преподаватели, активные студенты и гости. Теплые приветствия, интересные выступления, музыкальные программы и занимательные игры создали всем праздничное настроение.
В ходе мероприятия руководство факультета выразило женщинам искренние поздравления и наилучшие пожелания. Были представлены творческие выступления и концертные программы, а активным студенткам были вручены почетные грамоты и памятные подарки.
Дорогие учителя, сестры и ученицы! Еще раз сердечно поздравляем Вас с 8 Марта - Международным женским днем!