WEB SAYT MA'LUMOTLARI YANGILANAYOTGANlIGI SABABLI TEST REJIMIDA ISHLAMOQDA.
ZULFIYAXONIM TAVALLUDINING 110 YILLIGI VA 8-MART “XALQARO XOTIN-QIZLAR KUNI” MUNOSABATI BILAN TADBIR TASHKIL ETILDI.
Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti Biotexnologiya fakultetida 1-mart Zulfiyaxonim tavalludining 110 yilligi va 8-mart “Xalqaro xotin-qizlar kuni” munosabati bilan tadbir tashkil etildi.
Tadbirni Unversitet Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha birinchi prorektor A.Q.Gapparov ochib berib, Zulfiyaxonim hayot yo'li va buning hozirgi kundagi yoshlarga o'rnak bo'ladigan tomonlari hamda  8-mart “Xalqaro xotin-qizlar kuni” munosabati barcha Xotin-qizlarni bayram bilan tabrikladi.
Ushbu tadbirga professor-o'qituvchilar, fakultet talabalari hamda talabalarning onalari ham tashrif buyurdi. Tadbirda fakultet talabalari tomonidan tayyorlangan Zulfiyaxonim ijod na'munalari, kuy va qo'shiqlar, QVZ tomoshalari barcha tomoshabinlarda esda qolarli lahzalarga boy bo'ldi.