AGRO PRO EXPO-2025 | SamDVMCHBU haqida taqdimot qilindi
Xabar berganimizdek, Samarqand viloyati, Jomboy tumanidagi “Sof Expo Samarkand” ko‘rgazmalar majmuasida 25-27-fevral kunlari “AGRO PRO EXPO-2025” 4-xalqaro qishloq xo‘jaligi ko‘rgazmasi bo‘lib o‘tdi.
Samarqand davlat veterinariya meditsinasi, chorvachilik va biotexnologiyalar universiteti jamoasi ham ushbu yirik tadbirda faol ishtirok etib, ko‘rgazma jarayonida tashkil etilgan press-konferensiyada O‘quv ishlari bo‘yicha prorektor A.Elmuradov universitetda amalga oshirilayotgan keng ko'lamli islohotlar  haqida axborot berish barobarida ishtirokchilar tomonidan berilgan savollarga batafsil javob berdi.

АГРО ПРО ЭКСПО-2025 | Была сделана презентация о СамДВМЧБУ
Как мы сообщали, 4-я Международная агропромышленная выставка «AGRO PRO EXPO-2025» прошла с 25 по 27 февраля в выставочном комплексе «Sof Expo Samarkand» в Джомбойском районе Самаркандской области.
Коллектив Самаркандского государственного университета ветеринарной медицины, животноводства и биотехнологии также принял активное участие в этом масштабном мероприятии. На пресс-конференции, организованной в рамках выставки, проректор по учебной работе А.Элмурадов предоставил информацию о реализуемых в университете масштабных реформах, а также подробно ответил на вопросы участников.